4 отзыва
Контакти
ПП "Комплект-Спецсервіс"
+380 показати номер
+380 показати номер
Олександр, Віталій
УкраїнаКиївг. Васильков
Мапа

DigiTrak

DigiTrak
  • Під замовлення

Ціну уточнюйте

DigiTrak
Ціну уточнюйте
Під замовленняDigiTrak
+380 показати номер
  • +380 показати номер
+380 показати номер
  • +380 показати номер
  • Адреса та контакти
Локації Digitrak на сьогоднішній день є найбільш популярними в області горизонтального направленого буріння. Локаційні системи Digitrak є приймально-передавальні апарати, які застосовуються для остлежіванія положення бурового різця або бурової лопатки, по суті це одне і те ж бурове обладнання.
Система локації Digitrak складається з передавача-перетворювача, який розташований в ложементі кріплення бурового різця (лопатки), а також мобільного локатора з монітором для відстеження положення бурового різця і дублюючого пульта оператора установки горизонтального направленого буріння.
Як правило, функціонування локаційної системи відбувається за принципом радіохвиль. У локаційної системі застосовують три види перетворювачів - звичайної чутливості (жовтого кольору), середньої чутливості (червоного кольору) і підвищеної чутливості (малинового кольору). Принципового поліпшення чутливості в цілому ряді випадків вдається досягти оптичними, схемотехническими або програмними методами.
Без цього обладнання якісно здійснити процес горизонтально-направленого буріння буде досить складно. Щоб спростити роботи і отримати стовідсотково потрібний результат, порадьтеся з фахівцем і придбайте локаційне обладнання, що підходить для здійснення ваших цілей і завдань
facebook twitter
Інформація для замовлення
  • Ціна: Ціну уточнюйте