4 отзыва
Контакти
ПП "Комплект-Спецсервіс"
+380 показати номер
+380 показати номер
Олександр, Віталій
УкраїнаКиївг. Васильков
Мапа

JT20

JT20
  • Під замовлення

Ціну уточнюйте

JT20
Ціну уточнюйте
Під замовленняJT20
+380 показати номер
  • +380 показати номер
+380 показати номер
  • +380 показати номер
  • Адреса та контакти
JT20 дозволяє вам робити більше, щоб ви могли виконати більше роботи. Завдяки високій потужності в компактному корпусі і новим функціям (наприклад, зручному у використанні режиму різання і заощаджує час ЖК-дисплею) JT20 допомагає вам працювати швидше, щоб ви могли впоратися з великим числом робіт. Продуктивніше. Прибутковіше. Ви просили про це. І ви отримали це з JT20.
ПОТУЖНІСТЬ Зубчасто-рейковий привід забезпечує силу подачі 17 000 lb (75,6 кН) і силу витягування 20 000 lb (89 кН) для неперевершеної продуктивності при прокладці найрізноманітніших комунікацій.
Дизельний двигун Deutz® & nbsp; з турбонаддувом і повною потужністю 74.5 hp (55,6 кВт) відповідає стандарту Tier 4 і не вимагає дорогої доведення. Замість глушника використовується окислювальний нейтралізатор доочистки дизельного палива, за рахунок чого знижуються викиди в атмосферу.
ПРОДУКТИВНІСТЬ Компактний розмір забезпечує підвищення продуктивності при виконанні робіт в житлових зонах і на міських об'єктах; установка JT20 має високе відношення потужності до розміру, завдяки чому протягом дня можна прокласти більше комунікацій в обмеженому просторі.
Краща в галузі система автоматичної підтримки швидкості спрощує буріння і зворотне розбурювання.
Функція автоматичного збільшення оборотів дозволяє знизити витрату палива і зменшити шкідливі викиди за рахунок уповільнення двигуна до холостих обертів після 15 секунд бездіяльності. При поновленні роботи функція автоматичного збільшення оборотів задіюється.
Автоматичний і інтуїтивний режим різання дозволяє знизити стомлюваність оператора, простий в установці і регулюванню, сумісний з кращими в галузі корпусами і бурильними головками TriHawk® HD для забезпечення неперевершеної ефективності та продуктивності на твердих ущільнених грунтах і на м'яких породах.
Функція координованого свинчивания збільшує термін служби з'єднань бурильних труб, автоматично вирівнюючи швидкість руху каретки і швидкість обертання під час нарощування і розбору колони.
Система подачі бурового розчину має підвищену місткістю в порівнянні з моделями конкурентів. Високий витрата бурового розчину забезпечує більш тривалий час роботи по установці комунікацій і роботи в піщаних умовах.
ІННОВАЦІЙНА КОНСТРУКЦІЯ В установці JT20 немає прес-маслюк (в моделях конкурентів їх 19), і всі крапки щоденного техобслуговування знаходяться в одному легкодоступному місці, що забезпечує скорочення часу обслуговування і збільшення часу безвідмовної роботи.
Подвійні задні незалежні стабілізатори легко налаштовуються, підвищуючи стійкість на пересіченій і нерівній місцевості.
Перевірений контролер ходового приводу з кабелем управління дозволяє оператору маневрувати буровою установкою з положення, що забезпечує поліпшену видимість, більш просту завантаження / розвантаження і більш просте розміщення.
Провідна у своєму класі система анкерування для важких режимів роботи, що забезпечує входження в зачеплення, яке на 16 in (40,6 см) більше в порівнянні з буровими установками конкурентів, для забезпечення неперевершеної стійкості.
Виключно ефективні гідростатичні насоси Sauer H1 керують обертанням і оборотами. Серед конструктивних поліпшень можна виділити збільшений робочий об'єм насоса і спрощений двошвидкісний контур гідроприводу осьової подачі для підвищення надійності.
РОБОЧЕ МІСЦЕ ОПЕРАТОРА При рівні шуму всього 87 дБА двигун є одним з найбільш тихих в своєму класі, забезпечуючи підвищену зручність роботи оператора і зменшення впливу на навколишнє середовище в міських районах.
Комфортне робоче місце оператора забезпечує чудову видимість бурильної труби і системи завантаження труб; відкриті затискні ключі нахилені до оператора, тому бурильний замок прекрасно видно.
Кольоровий & nbsp; РК-дисплей, на якому відображаються відомості по діагностиці двигуна і інформаційні повідомлення.
facebook twitter
Інформація для замовлення
  • Ціна: Ціну уточнюйте